Izdeviecība "Latvijas Mediji" piedāvā plašu kalendāru klāstu jebkurai gaumei. Izvēlies kalendāru īpaši piemērotu savām vajadzībām:

"Latvijas Avīzes" kalendārs 2022

Populārākais sienas kalendārs Latvijā

Lasītāju iecienīts sienas kalendārs ar gleznainiem fotogrāfa Andra Eglīša Latvijas dabasskatiem, biodinamiskās lauksaimniecības speciālistes un agronomes  Ārijas Rudlapas ieteikumiem un padomiem dārza darbiem. Kalendāra lietotāju ērtībai līdzās svētku un atceres, kā arī karoga izkāršanas dienu sarakstam un vārdadienām tajā atrodams ļoti plašs astronomisko un astroloģisko datu kopums – saules un mēness lēktu un rietu laiki, mēness fāzes un sezonālo ekvinokciju laiki, mēness ieiešanas zodiākos laiki, magnētisko vētru laiki un citas noderīgas lietas. Kalendārs tapis sadarbībā ar AS “Sadales tīkls”.

- Agronomes Ārijas Rudlapas ieteikumi un padomi dārza darbiem katram mēnesim
- Norādītas karogu izkāršanas dienas
- Saules un mēness lēktu un rietu laiki
- Mēness fāzes, zodiakālie un sezonālo ekvinokciju laiki
- Magnētisko vētru laiki
- Lieli cipari, vārda un svētku dienas

2,53 EUR
PIRKT                                                                       

"Kaķi" kalendars 2022
Kvadrāta formas sienas kalendārs ar kaķu attēliem  – lielāka izmēra cipari ļaus saskatīt datumus, nepieejot pie tā. Savukārt lielāki datumu lodziņi būs parocīgi nelielu piezīmju veikšanai – lai itin nekas netiek aizmirsts! Par vāka modeli šogad izvēlēts rudais "naudas" kaķītis – lai 2022. gadā labklājība valda katra kaķu mīļotāja mājās!

- Kvadrāta forma ar 12 dažādiem emocionāli piesātinātiem kaķu attēliem
- Lielāka izmēra cipari ļaus saskatīt datumus, nepieejot pie tā
- Lielāki datumu lodziņi parocīgi nelielu piezīmju veikšanai
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas


3,35 EUR
PIRKT
"Suņi" kalendārs 2022
Sienas kalendārs kvadrāta formātā ar 12 krāsainiem liela formāta dažādu šķirņu suņu fotoattēliem. Kalendārā atradīsiet svētku dienu sarakstu, vārda dienas, kā arī atzīmētas mēness fāzes, lielie dienu lodziņi būs parocīgi nelielu pierakstu un atzīmju veikšanai ikdienas un svētku reižu plānošanā.

- Lieli dienu lodziņi nelielu pierakstu un atzīmju veikšanai ikdienas un svētku reižu plānošanā
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas3,35 EUR
PIRKT
"Ziedi" kalendārs 2022
 
Krāšņais kalendārs visa gada garumā priecēs lietotāju ar 12 piemeklētiem ziedu attēliem. Kalendāra kvadrātformāts nodrošina lielu laukumu kā ziedu fotogrāfijām, tā kalendārija sadaļai – tajā ir pietiekami vietas, lai veiktu nelielas piezīmes, atzīmētu draugu un tuvinieku dzimšanas dienas, kā arī svarīgākos darbus. Kalendārā atzīmētas svētku un atceres dienas, vārdadienas un mēness fāzes.

- Kalendāra kvadrātformāts nodrošina lielu laukumu kā ziedu fotogrāfijām, tā kalendārija sadaļai
- Lieli dienu lodziņi, lai veiktu nelielas piezīmes, atzīmētu draugu un tuvinieku dzimšanas dienas, kā arī svarīgākos darbus
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas


3,35 EUR
PIRKT
"Sējas un ražas" kalendārs  2022
Sējas un ražas kalendārs katru liela vai pavisam maza palodzes dārza kopēju iepriecinās gan ar iedvesmojošām fotogrāfijām katram mēnesim, gan arī palīdzēs saimniekot atbilstoši biodinamiskās lauksaimniecības metodei, ņemot vērā mēness ceļu debesjumā, kas ietekmē augu dzīvi uz zemes. Kalendārs satur ieteikumus dārza darbiem Sakņu, Augļu, Ziedu un Lapu dienās, kas izkārtoti ērti pārskatāmā veidā. Kalendāra sastādītāja, agronome, biodinamiskās lauksaimniecības eksperte Ārija Rudlapa: Zemes un augu kopšana nav tikai praktiska, mehāniska darbība, tā ir tieša saikne ar dabu un kosmosu “veselīga lauksaimniecības organisma veidošanā.”

- Ieteikumi dārza darbiem Sakņu, Augļu, Ziedu un Lapu dienās
- Mēness fāzes
- Informācija grupēta un izkārtota ērti pārskatāmā veidā
- Iedvesmojošas fotogrāfijas
- Lieli cipari, vārda un svētku dienas

3,85 EUR
PIRKT
Nedēļu kalendārs 2022 
 
"Nedēļu kalendāra" nosaukums jau vēsta par tā unikalitāti "Latvijas Mediji"veidoto kalendāru klāstā – svētku un atceres dienas, kā arī kalendārijs tā lapās izkārtoti pa nedēļām, ko papildina dzīvespriecīgs attēls un šī gada kalendāra vēstneses uztura speciāliste Alises Kindzules padomi ikdienai. Visa gada garumā viņa vairākkārt  mudinās kalendāra lietotājus būt kustībā, saskatīt iespējas un nebaidīties rīkoties! Ieklausoties Alises vārdos, lietotājs varēs sekot līdzi arī astroloģes un žurnāla "Spīgana" redaktores Aijas Austrumas ieteikumiem veiksmīgai ikdienai un tā uzturēt sevi vislabākajā formā.

- Uztura speciālistes Alises Kindzules 53 padomi katras nedēļas dzīvespriekam – Alise Kindzule bija kalendāra vēstnese 2020. gadā.  
- Astroloģes Aijas Austrumas ieteikumi veiksmīgai ikdienai
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes
- Dzīvespriecīgas noskaņu bildes katrai nedēļai

3,99 EUR
PIRKT

Mazās maģijas kalendārs 2022

Īpašs kalendārs tām un tiem, kuri izjūt sevi kā dabas daļu un saista ikdienu ar lielajiem dabas cikliem – Saules, Mēness un planētu kustību. Kalendārs kā palīgs laika plānošanai tapis, gadu gaitā apkopojot astroloģes Aijas Austrumas pieredzi un novērojumus, kā arī atradumus rituālu prakses jomā. Kalendāru veido piemērotākā laika ieteikumi mājas un dārza darbu veikšanai, veselības uzturēšanai, skaistumkopšanai, lietišķu aktivitāšu, naudas lietu, jaunu sākumu plānošanai, rituāliem un citām lietām, kas kārtīgai spīganai jāzina.

- Vārda dienas, svētku un atceres dienas
- Mēness fāzes, zīmes un čika laiki
- Dienas svarīgiem sākumiem
- Pirts un zāļu vākšanas dienas
- Piemērotākie laiki dārza un mājas darbiem
- Astroloģiskie ieteikumi skaistumkopšanai
- Riskantie Saules un Mēness aptumsumi un Merkura cilpas, kad jāņem pauze
- Īpašās stundas zīlēšanai, čeku dedzināšanai un talismanu radīšanai
- Rituāli katram mēnesim

2,50 EUR
PIRKT
Kalendārs "Ideju dārzs 2022"
Žurnāla “Praktiskais Latvietis” 2022. gada kalendārs “Ideju dārzs” ir noderīgs un rosinošs iedvesmotājs pamēģināt savā dārzā ieviest kādu jaunu akcentu vai kompozīciju, kas atsvaidzina dārza telpu. Dārzs sākas ne tikai ar ideju tā iekārtošanai un augu izvēlei, bet arī ar zināšanām par darāmajiem darbiem un augiem. Un arī te kalendārs ir noderīgs palīgs, jo katram mēnesim sagatavots kodolīgs un laikposmam piemērots padoms dārza labiekārtošanā.

- Rosinošs iedvesmotājs dārzniekiem un dārzu entuziastiem:
- Košas idejas dārza dizaina atsvaidzināšanai
- Ikmēneša padoms dārza labiekārtošanā
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes


1,99 EUR
PIRKT
Kalendārs 2022. Draugi

Šis kalendārs neatstās vienaldzīgus ne lielus, ne mazus dabas draugus. Tā varoņi – dažādu izmēru astaini un pūkaini mājdzīvniekiem – satikušies fotogrāfijās, lai vēlreiz apliecinātu, ka draudzībai nav robežu! Kalendārs būs lielisks risinājums tiem, kam nepieciešams tikai viens kalendārs, taču sirdī vieta daudziem mājas mīluļiem. Kalendārā atrodas svētku, atceres un vārdadienas, kā arī atzīmētas mēness fāzes.

- Lielisks risinājums tiem, kam nepieciešams tikai viens kalendārs, taču sirdī vieta daudziem mājas mīluļiem: suņiem, kaķiem, zirgiem, kāmīšiem utt.
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes

1,78 EUR
PIRKT

Latviešu spēka zīmju kalendārs 2022

 
Zīmju speciālistes un mākslinieces Brigitas Ektermanes veidots kalendārs palīdzēs rast mieru un harmoniju nākamajam gadam. Zīmes, kuras izmantojusi māksliniece, nāk no latviešu tautas dzīvesziņas un folkloras avotiem, tās ir ietvertas vizuāli pievilcīgā kontekstā, lai katrs mēnesis nāktu ar savu ziņu, vairotu prieku un palīdzētu grūtos brīžos.

- Latviskajā dzīvesziņā un folklore balstīti zīmju dizaini mieram, aizsardzībai, spēkam, labklājībai un enerģijai
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes


3,58 EUR
PIRKT

Kaķu kalendārs 2022

Sienas kalendārs īpaši kaķu mīļotājiem. Rudu, melnu, baltu, pelēku un strīpainu, mazu un lielu pūkaiņu bildes  katram gada mēnesim. Kā mēdz teikt francūži – "Suns var būt brīnišķīga
 proza, bet tikai kaķis ir dzeja.

- Rudu, melnu, baltu, pelēku un strīpainu, mazu un lielu pūkaiņu bildes  katram gada mēnesim
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas1,78 EUR
PIRKT

Suņu kalendārs 2022 Kucēns

 
Rotaļīgi un nebēdnīgi, drosmīgi un pašaizliedzīgi – ne tikai mazi, bet arī lieli četrkājaiņi īpaši suņu mīļotājiem veltītā kalendārā ar svētku, atceres un vārda dienu sarakstu un mēnessfāzēm.

- 12 rotaļīgu, nebēdnīgu un drosmīgu, mazu un lielu suņu attēli
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas


1,78 EUR
PIRKT

Makšķernieka kalendārs 2022

 
Makšķernieka kalendārs jau gadiem ir katra kārtīga copmaņa izvēle – tajā ir ne vien 12 lielisku lomu attēli, svētku un vārda dienas, bet arī īpaši atzīmētas copes dienas – dienas, kurās dabas pētnieki un zivju pazinēji sola labu vai lielisku lomu. Kā kalendāra pēcvārdā teic žurnāla "Lielais Loms" redaktors Arvis Ančevskis: "Makšķerniek, ķer Lielo!!!! Tiekamies uz ūdeņiem!" Ne asakas!


- Iekļautas labvēlīgās copes dienas katrā mēnesī, ko iesaka dabas pētnieki un zivju pazinēji
- 12 lielisku lomu attēli
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes

1,90 EUR
PIRKT
Pērc savu 2022.gada kalendāru VEIKALS.LATVIJASMEDIJI.LV
 
Telefons: +371 67096600
E-pasts: [email protected]
Adrese: AS "Latvijas Mediji", Toma iela 4, Rīga
Latvijas Mediji